IPMA hercertificering

Laat je ondersteunen door een ervaren IPMA coach

 

Het IPMA-certificaat op niveau C, B en A heeft een geldigheid van 5 jaar. Om voor hercertificering in aanmerking te komen moet u aantonen dat u nog steeds werkzaam bent in projecten, programma’s of portfolio’s op het betreffende niveau. U dient hiervoor ook referenties op te geven die kunnen worden benaderd. Bovendien moet u aantonen dat u zichzelf verder heeft ontwikkeld, en een bijdrage heeft geleverd aan professionalisering van project- programma- of portfoliomanagement van uw omgeving.

[button target=”_self” hover_type=”default” text=”Bekijk de data” link=”https://www.nimo.nl/begeleiden/ipma-hercertificering/#aanmelden”]

Doelgroep

Projectmanagers, programmamanagers en portfoliomanagers waarvan het IPMA niveau C, -B of -A certificaat in de komende 12 maanden verloopt of recent is verlopen (maximaal 6 tot 12 maanden).

 

Doel en opzet

Deze begeleiding helpt u om de IPMA hercertificering succesvol te doorlopen. Tevens staat u stil bij de professionele ontwikkeling die u in de afgelopen vijf jaar (on)bewust heeft doorgemaakt, en welke vervolgstappen u kunt maken voor de komende periode.

In een werksessie van een dagdeel nemen we samen met u en andere deelnemers alle documenten door die voor IPMA hercertificering moeten worden aangeleverd. Vervolgens gaat u aan de slag met het invullen van een aantal onderdelen in de ter beschikking gestelde templates. De trainer geeft u direct feedback voor verdere verbetering. Naast een goede start met ingevulde documenten, gaat u naar huis met instructies voor de vervolgstappen; vervolgens wordt u door de trainer verder begeleid via mailwisseling. Ook krijgt u praktische handvatten voor uw verdere professionele ontwikkeling.

 

Voorbereiding en tijdsbelasting

Ter voorbereiding kunt u de templates en invulinstructie downloaden. De totale tijdsbelasting inclusief de werksessie is 8 tot 16 uur.

 

Praktische informatie

Locatie NIMO.

Wil-wit-V2-250x250-NIMO

Lead begeleider IPMA

Wil Hendrickx

Geen evenementen gevonden!

Heb je vragen?

[button target=”_self” hover_type=”default” custom_class=”buttonroze2″ text=”Neem contact met ons op” link=”https://www.nimo.nl/contact/”]

Wil je met meerdere collega’s een training volgen? Kies dan voor incompany programma.

 

Ons team beschikt over ruime ervaring in projecten, op alle niveaus, in alle sectoren, in binnen- en buitenland.

[button target=”_self” hover_type=”default” custom_class=”buttonroze2″ text=”Incompany” link=”https://www.nimo.nl/wat-wij-doen/incompany/#maatwerk”]
Geen evenementen gevonden!